Investice

Elite Bloggers

Jsme tu proto, abychom vás propojili s nejvhodnějšími českými a slovenskými bloggery, influencery a podcastery. Elite Bloggers se řídí mezinárodními pravidly spolupráce s influencery a nikdo z influencerů není nucen k pozitivní recenzi.

SignageOS

Světově vedoucí platforma pro integraci digitálních značek a správu zařízení Komplexní řešení pro společnosti CMS pro digitální signage, vývojáře, integrátory AV systémů a výrobce hardwaru.

MyTimi

myTimi je tým osobních asistentů, kteří za vás vyřeší jakýkoli úkol. A vy věnujte svůj čas těm, které máte rádi! Pošlete nám jakýkoli úkol na e-mail, Facebook nebo smskou. Pokud neradi píšete, zavolejte, rádi vás uslyšíme.

Sinch

Náš tým dlouhodobě řeší stejné problémy jako naši partneři. Proto přinášíme jedinečný, ucelený a zcela na míru šitý přístup k nárazovému zaměstnávání. Chceme být jeho součástí budoucnosti celosvětového zaměstnávání. 

Monkey Mum

My, opičí mámy, se snažíme zbořit všechny ustálené stereotypy o mateřství. Našimi produkty usnadňujeme život matkám a šetříme přírodu. Nabízíme ekologické a zero waste produkty pro moderně smýšlející čerstvé rodiče.

Startup Wise Guys

Nabízíme africkým technologickým B2B starupům unikátní „accelerator program“, během kterého je budou koučovat specialisté napříč obory z celého světa. Proměňte začínající firmu v dlouhodobě prosperující podnik.